Co zrobiłam dla babci i dziadka

Długo głowiłam się nad tym co zrobić dla babci i dziadka z okazji ich święta. No bo ile kartek można im wcisnąć. Ale znowu z drugiej strony bycie znanym z ręcznych robótek przecież do czegoś zobowiązuje. Na szczęście wybrnęłam i uff, znów mi się udało.

Z prezentami dla dziadków (a szczególnie dla babci) zawsze mam problem. Nigdy niczego nie chcą, niewiele potrzebują, słodyczami się nie objadają. Naprawdę trudno wymyślić coś wyjątkowego, co sprawiłoby im radość i nie byłoby prezentem takim „byle by coś dać”.

Myślałam i myślałam, aż w końcu zdecydowałam się na własnoręczne zrobienie czekoladek z nadzieniem. Do wszystkiego zabrałam się późno, nie miałam wiele czasu na poćwiczenie i z wyglądu to te czekoladki nie były zbyt szałowe. Ale za to jakie pyszne! Bałam się, że sama zjem wszystkie. Nigdy w życiu nie jadłam lepszych.

Obmyśliłam już nawet nowy plan. Kupię sobie foremki (bo te czekoladki robiłam w jedynej dostępnej mi foremce – na kostki lodu), będę ćwiczyć (i zjadać!), a potem wszystkim będę w prezencie dawać pudełka czekoladek. 🙂

Czekoladki w pudełku