Prezenty wyjazdowe

Zaraz po wspomnianej w poprzednim poście akcji urodzinowej, zabrałam się do kolejnej. Tym razem nie zabrakło tradycyjnej kartki z życzeniami, była  też zawieszka do prezentu i kilka upominków, ale już nie dla solenizantki.

Na kartkę urodzinową pomysł miałam taki, żeby obładować ją kwiatami, dlatego zrobiłam ją trochę większą i zamiast wkładać do koperty zawiązałam wstążką. W środku, na pierwszej zakładce wpisałam 50 słów-życzeń, a wewnątrz tylko się podpisaliśmy całą rodziną.

Sama kartka to tylko dodatek, prezentem dla solenizantki był cudny szal zrobiony przez moją mamę na szydełku i oczywiście nie pomyślałam zupełnie o tym, żeby przy okazji zrobić mu zdjęcia. Zrobiłam za to zawieszkę z instrukcją użytkowania. Coś takiego już się tu kiedyś pojawiło, ponieważ mama już raz szydełkowała taki szal (też na prezent i też  nie pstryknęłam mu wtedy zdjęć) i wtedy właśnie wpadłyśmy na pomysł stworzenia czegoś co byłoby połączeniem metki, instrukcji i zawieszki do prezentu.

Ponieważ prezent pojechał z moimi rodzicami na imprezę urodzinową daleko, daleko od domu, do rodziny, którą widuje się średnio raz w roku, postanowiliśmy oprócz solenizantki obdarować też pozostałych członków rodziny. Mój wkład to dwa pudełka i kartki-niespodzianki w kalendarzach. To był pomysł mojej mamy, która zamówiła kalendarze z personalizowaną okładką (ja takie dostaję od niej co roku pod choinkę). Wymyśliła, by wewnątrz, w dniu, w którym obchodzą urodziny wpisać jakieś życzenia, więc zrobiłam to po swojemu.

Po tym długim opisie, będzie najlepsze, czyli zdjęcia! Zapraszam 🙂

Pudełko decoupage Pudełko decoupage Pudełko decoupage Kalendarze z niespodzianką Kartka urodzinowa - 50 Zawieszka do prezentu Zawieszka do prezentu