Okolicznościowe cięcie papieru

Trudno wymyślić tytuł dla postu, w którym jedyną wspólną cechą wszystkich prac jest to, że są zrobione z papieru. Tytuł ten sugeruje też, że tylko na specjalne okazje wyciągam swoje sprzęty i działam. I jest w tym trochę racji.

Bywało, że tworzyłam nieustannie, ale zdarzają się też takie okresy, które potrafią trwać  miesiącami, gdy nic nie idzie zgodnie z przewidywaniami. Często składają się na to i zewnętrze okoliczności, i gigantyczne niechcenie (czyli taki leń po prostu). Co wtedy robić? Ja czekam, tworzę gdy trzeba i czekam. W czekaniu jestem już prawie mistrzem. 😉

Ale teraz przejdźmy do rzeczy!

Kartka z okazji chrztu – nic o niej nie napiszę, może oprócz tego, że uwielbiam tasiemki w kropki.

Kartka z okazji chrztu

Kartka urodzinowa i moje odkrycie roku 2016! – czyli zwykły brązowy karton/papier jako baza do kartek. Jeszcze wciąż podchodzę do niego dość nieśmiało, ale bardzo mi się podoba. Tutaj kartka z nakładką zamiast koperty.

Kartka urodzinowa

Podziękowanie dla osoby, która zmieniała pracę – od współpracowników. Kartka bez napisów, duża, w opakowaniu zamiast koperty.

Podziękowanie

Zakładki do książek – jedna z sową, druga z aniołem i co więcej o nich mam pisać.

Zakładki do książek

Mój wypieszczony notes – nie pamiętam już nawet jak to było, ale wpadłam w jakiś szał albo wzięła mnie jakaś gorączka. Siadłam, wyjęłam papiery i zabrałam się do pracy. I nigdy, naprawdę nigdy nie zrobiłam sobie tak wspaniałego notesu.

Mój notes

Kartka urodzinowa po śląsku – pomysł mojej mamy, wykonanie moje. Obrazek na okładce też podrzuciła mi mama. To fragment obrazu, ale nie pamiętam tytułu i autora.

Kartka urodzinowa

Byle jakie opakowanie – to było tak: kupiłam książkę na prezent i trzeba było ją zapakować. Złapałam za kawałek szarego papieru – pognieciony i potargany i postanowiłam to wykorzystać. Wyszło takie niby byle jakie opakowanie, ale prezentowało się całkiem nieźle.

Byle jakie pakowanie

Naklejka na butelkę – z kawałków kolorowych papierów posklejałam naklejkę na urodzinową butelkę.

Naklejka na butelkę

Kartka urodzinowa – na koniec kartka, o której można napisać tylko tyle, że to klasyka w moim wykonaniu.

Kartka urodzinowa - 75