Z archiwum: część trzecia

W kolejnej odsłonie blogowych zaległości zapraszam na przegląd kartek okolicznościowych z ostatniego półrocza. Co w tym czasie zrobiłam? Kartkę dwa w jednym z okazji ślubu i chrztu, jakąś zwyczajną urodzinową, kartkę na roczek, z okazji 30. rocznicy ślubu, z okazji jubileuszu kapłaństwa, a w maju tradycyjnie kartki komunijne – w tym roku tylko dwie.

Ale absolutnym hitem i unikatem ostatnich miesięcy był album z życzeniami według pomysłu mojej mamy. Zdarzają się takie okazje, że cała moja rodzina przygotowuje wspólny prezent dla jednej osoby (najczęściej to okrągłe urodziny). Zamiast jak zwykle wręczyć jedną wspólną kartkę urodzinową, zrobiliśmy coś innego. Każdy dostał pustą kartkę – stronę albumu do ozdobienia i wpisania życzeń. Potem wystarczyło tylko zrobić okładki i spiąć wszystko w całość. To była niesamowita niespodzianka dla solenizantki.

Z okazji ślubu i chrztu Kartka urodzinowa Kartka na roczek Urodzinowy album Urodzinowy album Kartka rocznicowa Kartka komunijna Jubileusz kapłaństwa Kartka komunijna

Spisano 22 czerwca 2016