Z archiwum: kończmy ten rok

Na zakończenie roku drewniane serduszko – dekorowane z obu stron, dodatkowo z drugiej strony pędzelkiem namalowane są krótkie życzenia (zdjęcie trochę się rozmazało) oraz kartka urodzinowa dla sylwestrowego solenizanta.

Była to 48. kartka urodzinowa i 128. kartka okolicznościowa wykonana w ubiegłym roku. W 2013 wymyśliłam, że będę numerować kartki. Nie numerowałam i nie liczyłam zaproszeń (tych zrobiłam dużo więcej), tylko kartki urodzinowe, świąteczne, komunijne, ślubne, itp. Przeglądam teraz zdjęcia i widzę, że zrobiłam też kilka podziękowań, kartki z okazji dnia babci, dnia mamy, a nawet z okazji jubileuszu kapłaństwa. Nie trafiły mi się za to w ubiegłym roku żadne narodziny, chrzciny, imieniny czy gratulacje.

Każda okazja, a nawet każdy dzień jest dobry, by podarować komuś kartkę. Zdecydowanie darzę kartki szczególnym uczuciem, choć sama zbyt często ich nie daję. Ale jest to dla mnie taki szczególny prezent – kilka słów napisanych od serca w ładnej oprawie. I do tego bardzo praktyczne, bo nieduże i łatwo się przechowuje.

Serducho Kartka na pięćdziesiątkę

Grudzień 2013