Z archiwum: składane inaczej

Kartki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. To co widać na zdjęciach to efekt połączenia sił moich i syna. Na takie kartki miałam ochotę już od dłuższego czasu. Od wielu miesięcy mam zdjęcie (z jakiejś ulotki z różnymi pomysłami) tak właśnie składanej kartki. Zrobiłam je przecinając karton formatu A4 na dwie równe części po skosie i składając trzy razy.

Kartka na dzień babci i dziadka Kartka na dzień babci i dziadka

Takie kartki dostały babcie i dziadek naszego syna. Natomiast nasi dziadkowie zostali obdarowanymi bardziej poważnymi kartkami.

Kartka na dzień babci i dziadka Kartka na dzień babci i dziadka

Z fantazyjnie składanych kartek została mi jedna, którą wykorzystałam do zrobienia kartki urodzinowej. Nadużywam ostatnio wszystkich nowych dziurkaczy – kwiatów o różnych kształtach i rozmiarach oraz zawijasów, które od pewnego czasu też należą do moich ulubionych „ozdabiaczy”. I podoba mi się to wszystko co można z tego zrobić! I nie mogę nic na to poradzić, że sięgając po kolejne arkusze papieru, wyciągam jednocześnie te same dziurkacze. Myślę, że z czasem ta fascynacja minie (na rzecz jakiejś innej!). Póki jednak trwa zachwycam się możliwościami i efektami.

Kartka urodzinowa

Styczeń 2011